Insipro

CD400 doposażenie w opcje multimedialne

CD400 opcje Bluetooth MP3 i USB

Opel astra j 2010-2019

Od początku produkcji Opla Astry J dostępne było radio CD400. Bez dodatkowych opcji urządzenie to umożliwiało odsłuch radia AM/FM oraz odtwarzanie płyt kompaktowych. Wybór  dodatkowych opcji wyposażenia jak Bluetooth do bezprzewodowego podłączenia telefonu, radio DAB, wejście USB, odbywał się w momencie zakupu pojazdu. Przykładowo wyposażenie w opcję Bluetooth kosztowało 1100zł dopłaty, a w wejście USB – 500zł dopłaty. Po wyjeździe z salonu dołożenie dodatkowych fabrycznych opcji nie było możliwe w ramach autoryzowanego serwisu Opla. Oczywiście takie modyfikacje są możliwe (patrz np. moduł Bluetooth ….) i osoby zainteresowane dobrej jakości fabrycznym zestawem głośnomówiącym chętnie decydują się na rozbudowę.

W nowszych rocznikach zmodyfikowano jednostkę radia CD400 fabrycznie wyposażając go w Bluetooth i wejście USB. Co ciekawe, w przeciwieństwie do standardowej opcji Bluetooth realizowanej w oparciu o zewnętrzny moduł, w tym rozwiązaniu oprócz komunikacji głosowej zapewniono także bezprzewodowe przesyłanie muzyki z telefonu.
 

 Oferowana przeze mnie modernizacja pozwala doposażyć Astrę J jednocześnie w dwie dodatkowe opcje: Bluetooth oraz wejście USB.

Modernizacja przeznaczona jest dla każdego rocznika modelowego Opel Astra J od 2010, wyposażonego w radio CD400.

korzyści

  • wejście USB na pendrive, telefon, odtwarzanie muzyki MP3

  • połączenie telefonu po Bluetooth (rozwiązanie oryginalne z pełną integracją z radiem, książka telefoniczna, komendy głosowe, sterowaniem z kierownicy)

  • odtwarzanie (streaming) muzyki MP3 z telefonu po Bluetooth

dla kogo dedykowana jest ta modernizacja

Modernizacja dedykowana jest dla osób chcących doposażyć radio CD400 w dodatkowe opcje i komfortowo korzystać z fabrycznych, zintegrowanych z pojazdem rozwiązań multimedialnych jak Bluetooth z streamingiem MP3 oraz wejście USB.

instalacja

Radio CD400 gotowe jest do samodzielnej instalacji w pojeździe. Jest zaprogramowane pod VIN auta. W komplecie znajduje się oryginalny  mikrofon GM wraz z 3m kablem ekranowanym, zakończonym pinami, które należy wpiąć do istniejącego wtyku radia. Jest także oryginalna półka z gniazdem USB (zapalniczką i wejściem AUX) oraz kablem łączącym wyjście USB radia. 

CD400 rozbudowa o opcje Bluetooth MP3 i USB

Kup zestaw sprzętowy zapewniający nowe funkcje multimedialne w Twoim aucie
Masz wątpliwości, pytania? Skontaktuj się ze mną.